Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy - Zadunají - Maďarsko 2024, 2025

Oblast s velice rozmanitou krajinou i kulturou a tradicemi. Na severu dominuje Malá uherská nížina, v níž vzniklo za dob osmanské expanze množství hradů a pevností - hlavní byl v barokním městě Györu - Rábu, centrem vzdělanosti byl Pannholmský klášter. Na západě se zvedá malebná kopcovitá krajina; vznikly tu četné termální lázně, především Sárvár, zelený Zalakaros a poblíž Blatenského jezera Hevíz, za návštěvu stojí především starobylá Šoproň, pozůstatky římského města Szombathely, půvabné městečko Köszeg a ovšem sárvárská pevnost (Blatný Hrad), jedno z dějišť ponurého příběhu krvavé hraběnky Báthoryové. Na jihu se prostírá táhlá nížina narušená jen vrchovinou Mecsek, na jejímž okraji vyrostlo krásné historické město Pětikostelí (Pécs).

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

Zadunají - Maďarsko - 2024, 2025 výpis zájezdů:

FILTROVATVyberte oblast destinace Maďarsko
načítám data

Zájezdy Zadunají - související články:

Termální lázně Harkány

Termální lázně v jižním Maďarsku poblíž vinařské oblasti Villány, ideální k léčení, rekreaci a wellness pobytům. Voda s obsahem síry je velmi účinná např. při léčbě revmatu a vůbec nemocí pohybového ústrojí, kožních neduhů nebo nemocí žlučníku a jater. Velmi oblíbené lázně hojně navštěvované českými turisty.  Zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu