Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy - Bük - Maďarsko 2024, 2025

Na severozápadě Maďarska, téměř již v předhůří Alp leží poměrně nové termální lázně Bükfürdö. Horké léčivé prameny s vysokým obsahem železa a podílem vápníku a hořčíku tu byly objeveny náhodou při hledání ropy. V lázních najdete 26 bazénů (dětský, termální, léčebný, pro gymnastiku, vodní atrakce), v krytém zážitkovém bazénu si můžete užít rychlé vody, vířivek a děti bazénku s gejzírem. Mezi fyzioterapeutické služby patří zejména bahenní zábaly, podvodní masáže nebo magnetická terapie, k dispozici je sauna se studeným bazénem, masážní sprchy či solárium.

V městečku Bük stojí za návštěvu zámek Szápary a zajímavý římskokatolický kostel. V blízkosti Bük se nachází historická města Köszeg a Šoproň s výborným vínem a Szombathely s římskými památkami a nádherným arboretem.

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

Bük - Maďarsko - 2024, 2025 výpis zájezdů:

FILTROVAT
Vyberte oblast destinace Maďarsko
načítám data

Zájezdy Bük - související články:

Termální lázně Sárvár

Termální lázně Sárvár jsou spojené přímo s arboretem hradu Nádasdy. Kryté i venkovní bazény, skluzavky. Z místního pramene se získává sůl, tzv. sárvárské termální krystaly známé po celém světě. Místo pro rekreaci anebo alespoň pro osvěžení a odpočinek na poznávacích zájezdech do maďarského Zadunají. Zobrazit celý článek

Temální lázně Bükfürdö

Moderní termální lázně na severozápadě Maďarska s termální železitou, hořečnatou a vápenitou vodou. Jeden z největších lázeňských areálů v zemi - 26 bazénů, tři terasy s lehátky na opalování, fyzioterapeutické služby - bahenní zábaly, podvodní masáže, magnetická terapie... Zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu