Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy - Sárvár - Maďarsko 2024, 2025

Termální ázně v Sárváru (Blatném Hradu) byly založeny poměrně nedávno, v roce 2002 byl zdejší areál rozšířen a modernizován. V tomto náročně vybaveném zařízení se kromě zdravotnických služeb klade velký důraz na poskytování rekreačních a zdraví utužujících služeb wellness. Zdejší voda o teplotě 83°C obsahuje alkalie, chloridy, bróm, jód a četné stopové prvky. Další atrakcí Sárváru je hrad rodu Nádasdy, jehož majitelkou bývala i neblaze proslulá čachtická paní Alžběta Báthoryová, hraběnka Nádasdyová. K hradu přiléhá pozoruhodné arboretum se vzácnými druhy dřevin.

Okolí skýtá mnoho možností k příjemným výletům, např. k pozůstatkům římského města v Szombathely (Kamenci), do hezkého historického městečka Köszegu, kde se konají slavnosti vína a hroznů, do kláštera v Pannonhalmě, který je na seznamu UNESCO, daleko není jezero Balaton...

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

Sárvár - Maďarsko - 2024, 2025 výpis zájezdů:

FILTROVATVyberte oblast destinace Maďarsko
načítám data
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu