Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > zájezdy Maďarsko > Pobyty v lázních

Zájezdy Maďarsko - Pobyty v lázních 2019, 2020

Pobyty v lázních v Maďarsku nabízejí klasické pobyty na jednom místě,využití areálu termálních lázní a v některých případech i možnost fakultativních výletů do okolí. Termální lázně poskytnou oddych, odpočinek a léčivé účinky na vaše zdraví, v bazénech, vířivkách či masážních proudech. Využívat můžete také různé fyzioterapeutické procedury. Vyberte si z maďarských termálních lázní Bükfürdö, Mosonmagyaróvár , Hevíz či Harkány a vyjeďte na pobyty do termálních lázních a wellness za odpočinkem a zdravím.

nabízíme také pobyty v termálních lázních s vlastní dopravou

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Pobyty v lázních - Maďarsko - Egerszalók - termální lázně, voda teplá až 60°C,  léčí choroby pohybového ústrojí
Pobyty v lázních - Maďarsko - Egerszalók - termální lázně, voda teplá až 60°C,  léčí choroby pohybového ústrojí Pobyty v lázních - Maďarsko - Zalakáros - v parkově upraveném termálním areálu jsou k dispozici bazény s termální vodou, plavecký bazén, bazén s mořskými vlnami a tobogány Pobyty v lázních - Maďarsko - večer v csardě Pobyty v lázních - Maďarsko, Zalakaros - venkovní bazény termálních lázní Pobyty v lázních - Tapolca - jeskynní lázně v Miskolci Pobyty v lázních - Maďarsko - Hevíz - termální lázně v kráterovém jezeře, největším v Evropě, teplota i v zimě 30 stupňů Pobyty v lázních - Maďarsko - Mosonmagyárovár - termální lázně, vnitřní bazény Pobyty v lázních - Maďarsko - Harkány - vnitřní bazén Pobyty v lázních - Maďarsko - Budapešť -  termální lázně Szechényi, secesní stavba moderně renovovaná Pobyty v lázních - Maďarsko - Tokaj - Tokajské slavnosti, u stánků můžete ochutnat množství různých druhů a odrůd vín


Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Maďarsko - Pobyty v lázních 2019 - výpis zájezdů:

Omezit výpis na vybranou oblast Maďarska:


Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny