Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2019
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019 > zájezdy Maďarsko > Pobyty v lázních Silvestr a Vánoce

Zájezdy Maďarsko - Pobyty v lázních Silvestr a Vánoce 2019

Pobyty v lázních v Maďarsku nabízejí klasické pobyty na jednom místě,využití areálu termálních lázní a v některých případech i možnost fakultativních výletů do okolí. Termální lázně poskytnou oddych, odpočinek a léčivé účinky na vaše zdraví, v bazénech, vířivkách či masážních proudech. Využívat můžete také různé fyzioterapeutické procedury. Vyberte si z maďarských termálních lázní Bükfürdö, Mosonmagyaróvár , Hevíz či Harkány a vyjeďte na pobyty do termálních lázních a wellness za odpočinkem a zdravím.

Oslava konce roku a veselé zahájení roku následujícího v dobré společnosti a pohodě - na to se ideálně hodí termální lázně. Nabízíme lázeňské pobyty v Maďarsku, s výlety do okolí, posezením v typické maďarské čárdě a třeba i vinných sklípcích, s koupáním, wellness a samozřejmě radostnou silvestrovskou oslavou - a druhý den se můžete osvěžit v termálech a vířivkách a vykročit do nového roku odpočatí a s novými silami. Lázně Sárvár a Mosonmagyaróvár anebo Harkány, silvestr v hotelu nebo v hospůdce - podle toho, čemu dáváte přednost.

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Pobyt v lázních Silvestr a Vánoce - Maďarsko - Egerszalók - termální lázně, voda teplá až 60°C,  léčí choroby pohybového ústrojí
Pobyt v lázních Silvestr a Vánoce - Maďarsko - Egerszalók - termální lázně, voda teplá až 60°C,  léčí choroby pohybového ústrojí Pobyt v lázních Silvestr a Vánoce - Maďarsko - Tokaj - lahve proslulého tokajského, vína které stojí za ochutnání Pobyt v lázních Silvestr a Vánoce - Maďarsko - okolí Balatonu - Skanzen Tihany Pobyt v lázních Silvestr a Vánoce - Maďarsko, vesnice u Neziderského jezera Pobyt v lázních Silvestr a Vánoce - Maďarsko, Zalakaros - venkovní bazény termálních lázní Pobyt v lázních Silvestr a Vánoce - Tapolca - jeskynní lázně v Miskolci
Využijte slevy na zájezdy 2019.

|Zpět|

Maďarsko - Pobyty v lázních Silvestr a Vánoce 2019 - výpis zájezdů:

Omezit výpis zájezdů na vybranou oblast Maďarska:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Využijte slevy na zájezdy 2019.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny